Moderní

Webové stránky

Webové stránky slouží k propagaci firmy, produktů nebo služeb na internetu. Vytvoříme Vám plnohodnotnou webovou prezentaci nebo e-shop, který bude kombinací moderních postupů a vašich požadavků. Při navrhování řešení vždy dbáme na to, aby webdesign Vašeho webu splňoval všechny standardy a normy, byl líbivý a zároveň funkční a smysluplný. Design webu je zároveň marketingovým nástrojem a je důležité, aby se líbil nejen Vám, ale i Vašim návštěvníkům. Našim cílem je přivést na web návštěvníky, kteří se rádi vracejí, proto dbáme na originalitu, jednoduchost, snadnou orientaci a zároveň také na to, aby se z naší práce nevytratila kreativita.

Buďte mobilní

Našim krédem je responzivní webdesign. Je funkční a kompaktní nejen na stolních počítačích a noteboocích, ale také na mobilních zařízeních jako jsou tablety a mobilní telefony. Díky responzivnímu webdesignu se v blízké budoucnosti vyhnete penalizacím a ztrátě pozic ve vyhledávání z mobilních zařízení, které už dnes představují 60% podíl.

Buďte v obraze

Redakční systém Vám díky intuitivnímu prostředí umožní pohodlně spravovat a aktualizovat Vaše webové stránky z jakýchkoli zařízení ať už jste kdekoliv.

Buďte vidět

Úspěšnost na internetu záleží nejen na existenci samotné webové prezentace a proto našim klientům poskytujeme také služby v oblasti internetového marketingu. Specializujeme se na tzv. SEO, SEM a další nástroje online marketingu.