„Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“

Specializujeme se na tvorbu a správu webových prezentací, vytváříme funkční systémy a marketingové nástroje

Proč my?

Jsme tým mladých specialistů a našim dlouhodobým cílem je poskytovat svým klientům moderní a plnohodnotný servis v digitálním prostředí. Cítíme se jako ryby ve vodě nejen při tvorbě klasických webových prezentací a e-shopových řešení, ale i v prostředí online marketingu.

Před každým projektem pečlivě analyzujeme všechny Vaše potřeby a cíle a na základě výstupu analýzy Vám nabídneme komplexní řešení připravené na míru Vašim požadavkům.

Efektivní nástroje pro Vaše podnikání

Webová řešení

Vytváříme funkční webová řešení na míru Vašim požadavkům a potřebám. Klademe důraz na korektní zobrazování pro mobilní zařízení

Marketingové nástroje

Specializujeme se na internetový marketing, kde kromě klasických marketingových nástrojů (SEO, SEM) používáme naše vlastní produkty a služby.

E-shopová řešení

Vytváříme funkční e-shopová řešení. Od prvotní analýzy, která je pro budoucí fungování e-shopu klíčová až po samotnou realizaci.

Analýza a Big data

Pojem „Big data“ je prozatím na začátku startu své kariéry, ale už dnes můžeme konstatovat, že „Big data“ a jejich analýza jsou favoritem online marketingu následujícího desetiletí.

Významní klienti

csp
Tower park
AC24
Vědomí
Bohm sedačky
Alpine diamond

Chtěli byste s námi spolupracovat?

Pokud se Vám líbí naše práce a máte pocit, že nám máte co nabídnout, neváhejte nás kontaktovat. Tituly ani 100 letá praxe pro nás není rozhodující. Upřednostňujeme zapálení, chuť učit se novým věcem a týmového ducha. Spolupracovat s námi můžeš i externě například při studiu nebo formou home office. Těšíme se!